Apartament do Wynajęcia / Sobieskiego / 110 m2 / 5000 zł

Szczegóły

Apartament z widokiem / Krowodrza - Mozarta / 51 m2 / 464100 zł

Szczegóły

High Bay Warehouses / Kraków Skawina / od 2300 m2 / od 15 zł

Szczegóły

Kameralny Blok / Bronowicka / 17-23m2 m2 / 120000 zł

Szczegóły

Oferty nowe

Facebook

O nas

Biuro Nieruchomości Aurumhouse powstało w wyniku zmieniających się potrzeb klientów na wciąż rozwijającym sie i nieustabilizowanym rynku nieruchomości w Krakowie.

Jesteśmy zgranym zespołem, który wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Posiadamy licencje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami i wciąż doskonalimu swoją wiedze i umiejętności poprzez liczne kursy i szkolenia. Posiadamy doświadczenie zawodowe zarówno w sektorze nieruchomości rynku pierwotnego jak i wtórnego. Oferujemy tanie rozwiązania, a naszym klientom zapewniamy zadowolenie z wykonanej przez nas pracy.

Stowarzyszeni z PFRN gwarantujemy uczciwość, rzetelnośc i postępowanie tylko zgodne ze standardami zawodowymi. Prowadzimy obsługę zarówno klienta indywdualnego jak i przedsięwzięć developerskich.

Naszą oferte kierujemy również do firm, instytucji krajowych i zagranicznych. Dysponujemy obszerną bazą ofert która jest stale aktualizowana. Na Państwa zlecenie poszukiwać będziemy wszelkiego rodzaju nieruchomości i dołożymy wszelkich starań aby nasza obsługa była jak najwyższej jakości. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami, bankami, doradcami finansowymi oraz architektami aby móc kompleksowo i sprawnie przeprowadzić, każdą nawet najbardziej skomplikowaną transkacje.

Designed by Possible
Powered by Strony www i program dla biur i agencji nieruchomości oraz deweloperów