O nas

Biuro Nieruchomości Aurumhouse powstało w wyniku zmieniających się potrzeb klientów na wciąż rozwijającym sie i nieustabilizowanym rynku nieruchomości w Krakowie.

Jesteśmy zgranym zespołem, który wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Posiadamy licencje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami i wciąż doskonalimu swoją wiedze i umiejętności poprzez liczne kursy i szkolenia. Posiadamy doświadczenie zawodowe zarówno w sektorze nieruchomości rynku pierwotnego jak i wtórnego. Oferujemy tanie rozwiązania, a naszym klientom zapewniamy zadowolenie z wykonanej przez nas pracy.

Stowarzyszeni z PFRN gwarantujemy uczciwość, rzetelnośc i postępowanie tylko zgodne ze standardami zawodowymi. Prowadzimy obsługę zarówno klienta indywdualnego jak i przedsięwzięć developerskich.

Naszą oferte kierujemy również do firm, instytucji krajowych i zagranicznych. Dysponujemy obszerną bazą ofert która jest stale aktualizowana. Na Państwa zlecenie poszukiwać będziemy wszelkiego rodzaju nieruchomości i dołożymy wszelkich starań aby nasza obsługa była jak najwyższej jakości. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami, bankami, doradcami finansowymi oraz architektami aby móc kompleksowo i sprawnie przeprowadzić, każdą nawet najbardziej skomplikowaną transkacje.